Pranie tapicerki samochodowej

Oprócz prania dywanów i czyszczenia wykładzin, zajmujemy się też profesjonalnym praniem tapicerek samochodowych. Pierzemy tapicerkę w samochodach: osobowych, ciężarowych, tirach, autobusach. Dojeżdżamy do klienta.

 

Indywidualne podejście do Klienta

Wyczyścimy wnętrze Twojego samochodu, bez względu na poziom zabrudzeń. Dla profesjonalnego i bezpiecznego usunięcia zabrudzeń, do każdego samochodu podchodzimy indywidualnie, dostosowując metodę prania do rodzaju tapicerki. 

 

Różnorodność materiałów, z jakich wykonywane są tapicerki jest ogromna. Aby odpowiednio dobrać rodzaj środków chemicznych, które skutecznie wywabią plamy i doczyszczą nawet stare, trudne do usunięcia nieczystości, a jednocześnie będą bezpieczne dla materiału, należy posiadać odpowiednią wiedzę i sprzęt. Jako eksperci, wiemy czego wymaga Twoja tapicerka i potrafimy dobrać właściwe do danych zabrudzeń i tworzyw środki chemiczne oraz sposoby prania. 

 

Czyścimy kompleksowo

Twoja tapicerka samochodowa wymaga intensywnego czyszczenia? Zajmiemy się tym kompleksowo, usuwając brud z:

 

  • foteli;
  • bagażników;
  • dywaników;
  • obić bocznych:
  • tapicerowanych części drzwi;
  • podsufitki;

Oczywiście, istnieje możliwość wyprania jedynie pojedynczego elementu.

 

Sprzęt najwyższej jakości

Aby zagwarantować Twojemu samochodowi pełne bezpieczeństwo podczas zabiegów piorących, używamy sprzętu jedynie najwyższej jakości -  firmy KARCHER. Zarówno urządzenia, jak i środki, którymi dysponujemy charakteryzują się skutecznym działaniem, przy jednoczesnym delikatnym podejściu do czyszczonej powierzchni.  

 

Dojeżdżamy do Klienta 

Pranie tapicerki samochodowej wykonujemy w miejscu zamieszkania lub w siedzibie firmy Klienta. Dojeżdżamy za darmo!*

 

*dojazd za darmo do 30 km od Warszawy, powyżej 30 km od centrum Warszawy doliczamy koszt dojadu - 30 złotych

 

Pracujemy 24/7

Pracujemy 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę, dzięki czemu jesteśmy w stanie dojechać do Ciebie, w dowolnym momencie. Wystarczy, że umówisz się z nami na dogodny dla Ciebie termin, a Twoja tapicerka samochodowa zostanie profejsonalnie wyprana.

 

Kontakt


tel. kom. 609 703 688

email: [email protected]

 

 

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji, uzupełnij formularz kontaktowy.
 

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

 

Polityka prywatności