Pranie tapicerki meblowej

Zajmujemy się kompleksowym czyszczeniem tapicerki meblowej. Pierzemy wszelkie obicia meblowe zarówno na fotelach i kanapach, jak i na krzesłach, sofach czy narożnikach. Jesteśmy świadomi tego, jak ważnym elementem wnętrza są meble, dlatego do działań czyszcząco-piorących podchodzimy profesjonalnie i z rozmysłem.

 

Indywidualne podejście do Klienta

Aby skutecznie i bezpiecznie wyczyścić Twoją tapicerkę meblową, każde działanie poprzedzamy rzetelną ekspertyzą. Ważne jest dostosowanie odpowiednich środków chemicznych oraz właściwego sprzętu do danego obicia. Właściwy dobór techniki czyszczenia zagwarantuje najlepsze efekty i pozwoli cieszyć się czystą kanapą przez długi czas. Dodatkowo, gruntowne usunięcie nieczystości z tapicerki spowoduje przedłużenie jej trwałości. 

 

Najwyższa jakość usług 

W naszych działaniach czyszczących używamy środków oraz urządzeń wysokiej jakości, renomowanej firmy KARCHER. Zarówno sprzęt, jak i detergenty są ekologiczne i delikatne, a także bezpieczne dla zdrowia. 

 

Dokładne czyszczenie

Jeśli Twoja kanapa, fotel lub inny mebel tapicerowany wymaga czyszczenia, zajmiemy się nim dogłębnie. Usuwany zabrudzenia ekstrakcyjnie, używając specjalnej, małej ssawki, kóra pozwala na czyszczenie wszystkich, nawet najmniejszych powierzchni i załamań, czy niedostępnych miejsc. 

Nasze zabiegi czyszcząco-piorące dadzą Ci pewność, że na Twoich meblach nie zalegają już bakterie, roztocza czy inne drobnoustroje, a dodatkowo pozbędą się brzydkiego zapachu.

 

Kompleksowe usuwanie brudu

Naszym celem jest całkowite pozbycie się brudu i zarazków z czyszczonych powierzchni. Usuniemy zanieczyszczenia z mebli tapicerowanych, takich jak:

  • fotele;
  • kanapy;
  • narożniki;
  • pufy;
  • materace;
  • krzesła;
  • i inne mebla, posiadające tapicerkę. 

 

Pierzemy antyalergicznie

Posiadamy specjalny sprzęt oraz środki, które są przeznaczone dla osób wrażliwych oraz cierpiących z powodu alergii. 

 

Kontakt


tel. kom. 609 703 688

email: [email protected]

 

 

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji, uzupełnij formularz kontaktowy.
 

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

 

Polityka prywatności